English
Deutsch
RSS

Aktualności

Książki prawie za darmo

Postanowiliśmy nieco zaszaleć i zorganizować dla naszych Czytelników mega wyprzedaż 40 książek, które możecie znaleźć TUTAJ. Akcja trwa do 31 lipca, do godz. 00:00. Publikacji jest naprawdę dużo. Znajdziecie wśród nich książki ojca Leona, ojca Piotra Rostworowskiego, ojca Włodzimierza Zatorskiego, publikacje z zakresu duchowości i biblistyki.

 

 

więcej

Opactwo Benedyktynów w Tyńcu w trakcie ŚDM 2016

W czasie Światowych Dni Młodzieży zapraszamy serdecznie do opactwa Benedyktynów w Tyńcu. W tym okresie obowiązuje specjalny harmonogram oprowadzania wycieczek.

 

 

 

 

więcej

Mnich w koralach, czyli o co chodzi?

Już od paru tygodni mieszkańcy Krakowa i turyści mogą dostrzec medialną obecność naszego mnicha, ojca Leona Knabita, na miejskich billboardach. Co więcej, znajdziecie go także na krakowskich tramwajach, no i oczywiście w Internecie… Chyba wiele osób dziwi się, nie tylko na widok sędziwego mnicha w koralach, ale również ze względu na młodzieżową koszulkę ze słowami „Keep calm…”.

 

 

więcej

Kolekcjonerskie monety z krzyżem św. Benedykta

Wydawnictwo Benedyktynów Tyniec rozpoczęło sprzedaż monet wybijanych według wzoru z medalika św. Benedykta. Monety, w dwóch odsłonach, są dostępne zarówno w księgarni klasztornej, jak i w sklepie internetowym.

 

 

 

 

więcej

Początki monastycyzmu

Wydawnictwo Benedyktynów wznowiło sprzedaż dwóch tomów książki o. Vincenta Desprez OSB, "Początki monastycyzmu". Praca ta obejmuje materiał kursu wykładów z historii starożytnego monastycyzmu wschodniego. Z okazji wznowienia klienci księgarni internetowej mogą liczyć na rabat.

 

 

 

więcej

Tynieckie Recitale Organowe

Jak co roku w tynieckim kościele odbywają się recitale muzyki organowej. Po pierwszym koncercie zapraszamy na kolejne wydarzenia z cyklu.

 

 

 

 

 

więcej

Młodość to nie tylko wiek. Młodość to stan ducha

Ojca Leona nie trzeba nikomu przedstawiać. To jeden z najbardziej znanych zakonników w Polsce – szeroko ceniony za swoją otwartość, szczerość i poczucie humoru. Dlatego też został on poproszony o udział w kampanii promocyjnej województwa małopolskiego i zostanie jednym z ambasadorów Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

 

 

więcej

Strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...